Teisinis pranešimas |

Teisinis pranešimas |

Šioje interneto svetainėje arba bet kurioje kitoje su ja susijusioje svetainėje pateiktos charakteristikos ir savybės gali keistis. JIKA pasilieka teisę iš anksto neįspėjusi keisti bet kurį savo siūlomo asortimento produktą.

Pateikti aplinkos pavyzdžiai yra tik dekoratyviniai, kuriant juos nebuvo atsižvelgta į galimus techninius įrengimo reikalavimus.

SLAPUKŲ POLITIKA

„JIKA“ SVETAINĖSE naudojami slapukai

JIKA interneto svetainėse naudojami slapukai ir kitos panašios priemonės. Slapukai yra interneto serverio naršyklei siunčiami failai, skirti fiksuoti vartotojo veiklą naršant po interneto svetainę, naudojantis JIKA svetainėse esančiomis programomis ir teikiamomis paslaugomis. Pagrindinis jų tikslas yra leisti greičiau pasiekti reikiamas paslaugas.
Slapukų naudojimas taip pat leidžia individualizuoti naršymą internete pritaikant informaciją ir siūlomas paslaugas vartotojo interesams bei tokiu būdu pagerinant kiekvieno apsilankymo interneto svetainėje patirtį.
Ši interneto svetainė slapukus naudoja tam, kad galėtų sklandžiai veikti, prisitaikytų prie vartotojo poreikių ir pagerintų jo naršymo patirtį. Slapukai yra susieti tik su anoniminiu vartotoju ir jo kompiuteriu, pagal juos negalima nustatyti vartotojo asmeninės informacijos. Vartotojas gali pakeisti naršyklės nustatymus taip, kad jam būtų pranešta apie JIKA slapukus ir kad jis galėtų atmesti jų naudojimą nepakenkdamas turinio pasiekiamumui. Tačiau būtina žinoti, kad tokiu atveju interneto svetainės veikimas gali sulėtėti.
Slapukuose saugoma informacija ir registracijos metu užfiksuoti asmeniniai duomenys registruotiems vartotojams leidžia naudotis labiau jiems pritaikyta paslauga. Registruoti vartotojai suteikia teisę naudoti šią informaciją tokiu tikslu, tačiau visuomet gali atšaukti arba išjungti tokių slapukų naudojimą.

Tipas, paskirtis ir veikimas

Priklausomai nuo to, kaip ilgai saugomi, slapukai gali būti skirstomi į sesijos ir nuolatinius slapukus. Pirmieji yra ištrinami vartotojui išjungus naršyklę. Tuo tarpu pastarieji išlieka tol, kol įvykdoma jų paskirtis (pvz., identifikuoti vartotoją interneto svetainėje) arba kol ištrinami rankiniu būdu.
Taip pat pagal paskirtį slapukus galima suskirstyti taip:
Būtini (techniniai) slapukai – šie slapukai yra būtini tinkamam svetainės veikimui. Paprastai jie įrašomi, kai vartotojas prisijungia prie svetainės, ir yra naudojami identifikuoti vartotoją šiais tikslais:
Vėliau identifikuoti vartotoją; tuo atveju, jeigu išeitumėte iš svetainės, išjungtumėte naršyklę arba įrenginį, o vėliau vėl prisijungtumėte prie svetainės, jums nereikės iš naujo identifikuoti savęs ir galėsite tęsti darbą.
Tikrinti, ar vartotojas turi teisę naudotis tam tikromis paslaugomis arba interneto svetainės dalimis.
Našumo slapukai – šie slapukai yra skirti naršymui gerinti ir svetainės operacijoms optimizuoti, pavyzdžiui, išsaugoti paslaugų nustatymus arba išsaugoti pirkinius pirkinių krepšelyje.
Reklaminiai slapukai – šie slapukai naudojami rinkti informaciją apie interneto svetainės lankytojams rodomas reklamas. Jie gali būti dviejų tipų:
Anoniminiai – naudojami tik rinkti informaciją apie svetainėje esančias reklamos vietas nepriklausomai nuo to, koks vartotojas prisijungė prie svetainės, t.y., neidentifikuojant vartotojo.
Individualūs – šie slapukai naudojami rinkti asmeninę informaciją apie svetainės lankytoją pasitelkiant trečiosios šalies įmonę ir yra skirti pritaikyti tokias reklamos vietas.
Geografinės vietos nustatymo slapukai – šie slapukai yra naudojami siekiant nustatyti, iš kurios šalies ar regiono vartotojai jungiasi prie interneto svetainės, kad būtų galima suteikti turinį ir paslaugas, kurios būtų aktualios vartotojams atsižvelgiant į jų buvimo vietą.
Analizės slapukai – šie slapukai, įprastai anonimiškai, renka informaciją apie vartotojo naršymą svetainėje; kartais jie taip pat naudojami identifikuoti vartotoją siekiant gauti informacijos apie tai, kokios svetainėje siūlomos paslaugos domina vartotoją.
Svarbu: slapukai niekada nebus siejami su asmeniniais duomenimis, kurie leistų identifikuoti vartotoją, nebent vartotojas užsiregistruotų JIKA paslaugoms gauti. Slapukai yra naudojami tik statistiniais tikslais, kurie padeda optimizuoti vartotojo naudojimąsi svetaine.


Slapukų išjungimas

Vartotojai gali išjungti naršyklėje slapukų naudojimą arba išjungti konkretaus paslaugų tiekėjo slapukų naudojimą.
Slapukų nustatymus galima keisti visose šiuolaikinėse naršyklėse. Šiuos nustatymus paprastai galima rasti naršyklės meniu „Nustatymai“ arba „Parinktys".

Slapukų naudojimą šioje svetainėje vartotojai bet kuriuo metu gali išjungti:
• „Internet Explorer“: Įrankiai -> Interneto parintys -> Privatumas -> Nustatymai

Išsamesnės informacijos ieškokite „Microfoft“ palaikymo svetainėje arba naršyklės žinyne.
• „Firefox“: Įrankiai -> Parinktys -> Privatumas -> Istorija -> Asmeniniai nustatymai

Išsamesnės informacijos ieškokite „Mozilla“ palaikymo svetainėje arba naršyklės žinyne.
• „Chrome“: Nustatymai -> Rodyti išplėstinius nustatymus -> Privatumas -> Turinio nustatymai

Išsamesnės informacijos ieškokite „Google“ palaikymo svetainėje arba naršyklės žinyne.
• „Safari“: Parinktys -> Saugumas

Išsamesnės informacijos ieškokite „Apple“ palaikymo svetainėje arba naršyklės žinyne.

Jeigu išjungsite slapukų naudojimą šioje svetainėje, galite netekti prieigos prie tam tikrų šios svetainės dalių arba gali ženkliai suprastėti naršymo sklandumas.


MŪSŲ SLAPUKŲ POLITIKOS ATNAUJINIMAS

„JIKA“ interneto svetainių slapukų politika gali būti keičiama atsižvelgiant į teisės aktų reikalavimus, taisykles arba siekiant pritaikyti tokią politiką Ispanijos duomenų apsaugos agentūros pateiktoms instrukcijoms. Dėl šios priežasties vartotojams rekomenduojama reguliariai peržiūrėti šią politiką.
Apie reikšmingus šios slapukų politikos pasikeitimus vartotojams bus pranešta šioje svetainėje, o registruotieji vartotojai bus informuoti elektroniniu paštu.

Teisinis pranešimas