Tviskantys maišytuvai, kaip karūnos deimantai, tampa kiekvieno vonios kambario puošmena

Tviskantys maišytuvai, kaip karūnos deimantai, tampa kiekvieno vonios kambario puošmena

Naujausi kolekciją papildę aukščiausios kokybės maišytuvai, kurie yra surenkami „JIKA“ gamyklose, akį traukia savo tviskėjimu ir elegancija. Jie yra tikri kiekvieno vonios kambario baigiamieji akcentai.

Smulkmenos nulemia bendrą įspūdį: ši nuostata galioja ir vonios kambariui bei planavimui. Siekdama sukurti tobulai išbaigtą minimalistiniais akcentais papuoštą erdvę „JIKA“ pasitelkia savo naujausią praustuvams, dušams bei vonioms skirtų maišytuvų kolekciją. Įmantrūs savo mikro elementais ir dar sudėtingesni viduje „JIKA“ maišytuvai palengvina higieną, priežiūrą ir montavimą. Dauguma jų puikiai dera su keliomis mūsų vonios kambario serijomis, todėl galimybė susikurti individualią sau patinkančią vonios kambario erdvę yra dar didesnė.

Veikiančių pusiau automatinių maišytuvų surinkimo linijų metinis gamybos pajėgumas siekia iki 220 000 vienetų. Kiekvieno gaminio surinkimui taikoma griežčiausia kokybės kontrolė, tikrinti pradedama nuo kiekvieno atskiro elemento pirminio apdirbimo etapo.

Kokybės užtikrinimo skyrius kruopščiai tikrina visas pristatytas medžiagas, tam naudojami patys moderniausi prietaisai, pvz., rentgeno spindulių spektrometrai (Fischerscope), skirti matuoti atskirų chromuotų paviršių sluoksnių storį bei nustatyti pagrindinės maišytuvo korpuso medžiagos sudėtį; projektoriai, skirti matuoti smulkiausių komponentų detales, įvairūs matuokliai ir druskos purškimo spinta, kurioje gaminiai išbandomi imituojant ekstremalias medžiagas veikiančias aplinkos sąlygas. Kiekvienas maišytuvas išbandomas pneumatiniu bandymo prietaisu, o su atsitiktinai imamais pavyzdžiais atliekami ir hidrauliniai bandymai. Produktų kokybė yra neginčijama, todėl daugumai jų suteikiama pailginta, iki penkerių metų siekianti garantija.

Maišytuvų korpusai bei keraminės kasetės sukurti ir gaminami Roca gamyklose Ispanijoje, Portugalijoje ir Kinijoje. Kitus komponentus tiekia pirmaujantys pasauliniai gamintojai: Tucai (Ispanija) – nerūdijančias jungiamąsias žarneles, Neoperl (Vokietija) – aeratorius ir atbulinius vožtuvus. Šiems komponentams laikyti naudojama moderni Kardex saugojimo sistema. Neatsiejama gamybos proceso dalis taip pat yra JIKA logotipo graviravimas lazeriu ant valdymo svirčių ir rankinių dušų.

Aukščiausią įmanomą produktų kokybę patvirtina ISO 9001 atitikties sertifikatai. Tuo tarpu įmonei suteikti ISO 14001 sertifikatai patvirtina, kad įmonėje griežtai taikomi ekologiški procesai.

Technologinės įžvalgos