JIKA baldų gamyba

JIKA baldų gamyba

Be geros kainos, "Jika" baldai pasižymi dideliu atsparumu drėgmei ir mechaniniais pažeidimais. Jo gamybai naudojami tik aukščiausios kokybės klijai.

Be kainos, bendrovės „JIKA“ baldų populiarumą lemia medžiagų ir technologijų, naudojamų baldų gamybos procese, pasirinkimas. Didelį „JIKA“ vonios kambario baldų atsparumą drėgmei garantuoja aukštos kokybės „PUR“ prekės ženklo klijuojančios medžiagos, kurios naudojamos baldų korpusams ir ABS briaunoms; be to, bendrovė naudoja ir kitas klijuojančias medžiagas, kurios yra efektyvesnės ir dažnai iki 8 kartų brangesnės už įprastines klijuojančias medžiagas, kurias naudoja pigių baldų gamintojai. ABS briaunos gaminamos iš medžiagų, kurios yra ypač atsparios mechaniniams pažeidimams. Spintelių vyriai gali išlaikyti net iki 150 kg apkrovą.

Sunku patikėti, tačiau žinomo „Hettich“ prekės ženklo durelių vyriai tarnauja iki 150 000 darbo ciklų; kokybės atžvilgiu jiems nenusileidžia ir durelėse bei stalčiuose sumontuotos minkšto užsidarymo sistemos. Baldų korpusai, kurių minimalus storis yra 18 mm, pagaminti iš bendrovės „Egger“ LTD (laminato/ drožlių plokštės) medžiagos. Dėl didesnio drožlių plokštės tankio ši medžiaga yra atsparesnė lenkimui ir į ją galima stipriau įsukti varžtus. Be to, ji neišskiria jokių formaldehidų. Drožlių plokštės paviršius padengtas 100 g/m2 storio laminuota folija. Folija nepersišviečia, todėl yra ypač atspari nusitrynimui.

Priekinės lakuotų stalčių ir spintelių pusės pagamintos iš MDF plokštės, padengtos penkių sluoksnių ypač blizgiu „PUR“ laku (90–97 laipsnio blizgesys), kuris neišskiria jokių formaldehidų. Prieš lakuojant visos detalės pirmiausia impregnuojamos ir išlyginamas jų paviršius. Gamyboje naudojami UV filtrai apsaugo lakuotus paviršius nuo laiko poveikio ir pageltimo. Kad būtų užtikrinta aukščiausia kokybė, „Cubito“, „Deep by Jika“ ir „Lyra plus“ baldų durelės gamybos metu tikrinamos net tris kartus: nulakavus paviršių, po to – spintelių surinkimo metu ir galiausiai – prieš pakuojant gaminius. Rankiniu būdu išlyginant baldų paviršių, pašalinami visi galimi defektai.

Integruotos stiklinės durų detalės pagamintos iš grūdinto saugaus stiklo, o dekoruotos „Cubito“ komplekto durelės – naudojant degtų dekoro elementų technologiją. Veidrodžiai padengti folija, kuri neleidžia sudužusiam veidrodžiui subyrėti į smulkias ir aštrias šukes.

Vonios kambario lemputės atitinka visus saugumo reikalavimus ir Europos standartus; ypatingos apsaugos standartas (IP 44) leidžia sumontuoti lemputes vos 60 cm atstumu nuo vonios.

Palyginimas

Pigūs konkurentų gaminiai:

Laminuota folija, lyginamasis svoris 70 g/m2. Trijų sluoksnių lakas, pagamintas rūgštaus tirpiklio pagrindu, išskiria kenksmingus formaldehidus ir akivaizdžiai mažiau blizga &ndash – ne daugiau kaip 70 laipsnių. 0,5 mm storio ABS briaunos priklijuotos įprastomis klijuojančiomis medžiagomis, kurios praranda savo savybes po 10 valandų mirkymo vandenyje.

„JIKA“:

Laminuota folija, lyginamasis svoris 100 g/m2. Penkių sluoksnių „PUR“ lakas, pasižymintis dideliu blizgesiu (90–97 laipsnio), be formaldehidų, su UV filtrais. 2 mm ir 0,8 mm storio ABS briaunos pritvirtintos aukščiausios kokybės „PUR“ klijuojančiomis medžiagomis.

Technologinės įžvalgos