„EcoDisk“ – mėgaukitės vandens procedūromis

„EcoDisk“ – mėgaukitės vandens procedūromis

„JIKA“ maišytuvuose sumontuotos aukštos kokybės „Optim Eco“ ir „Ecodisk“ keraminės kasetės, jos užtikrina malonią vandens temperatūrą ir tinkamas sąnaudas.

Per savo ilgą veiklos laikotarpį „JIKA“ yra sukūrusi daug naujoviškų vandens taupymo priemonių unitazams, vonios kambariams, namams ir apskritai organizacijoms. Esmė yra ne tik sumažintos išlaidos – taip bendrovė prisideda prie aplinkos apsaugos. Kalbėdami apie iš čiaupų bėgantį vandenį, turime galvoje ne tik praustuvus, bet ir visas susijusias gaminių kategorijas: vonias, dušo kabinas ir netgi bidė. Čia vandens suvartojimas tiesiogiai priklauso nuo maišytuve sumontuoto vožtuvo (vadinamosios kasetės): „JIKA“ maišytuvuose esančios kasetės turi vandens srovės ribotuvus „Optim Eco“ (išskyrus „Cubito“ serijos maišytuvus). Tai reiškia, kad naudotojai gali patys susireguliuoti optimalų vandens srovės stiprumą. Principas labai paprastas: iš čiaupo bėgančio vandens temperatūrą galite nustatyti pasukdami reguliavimo žiedą maišytuvo vožtuve (kasetėje); išsukdami ribotuvo varžtą, esantį kasetėje, galite reguliuoti vandens srovės stiprumą. Specialios „Lyra plus“ maišytuvuose sumontuotos „EcoDisk“ kasetės gali sumažinti vandens suvartojimą net per pusę!

Taupyti vandenį padeda ir aeratoriai, kurie sumaišo vandens srovę su oru ir tokiu būdu sumažina srovės debitą, nors naudotojas šito nepastebi – priešingai, vandens srovė atrodo net stipresnė. Panašus principas taikomas ir „JIKA“ dušo galvutėms su specialiais purkštukais, kurios padeda sutaupyti iki trečdalio suvartojamo vandens.

 

Savybės ir privalumai