Jutikliniai maišytuvai, patogi technologija

Jutikliniai maišytuvai, patogi technologija

Jutiklinių maišytuvų vandens sąnaudos apribotos ties 6 litrais per minutę. Tai padaryti leidžia skenavimo zona, iš kurios patraukus rankas vandens tiekimas nutraukiamas per 0,25 - 8 sekundes.

Maksimali higiena privalo derėti su patogumu ir efektyvumu, jau nekalbant apie paprastą ir patogų naudojimą. Protinga elektronika su automatiniu nustatymu pagal aplinkos sąlygas – „Auto Sensor“ technologija – leidžia užtikrinti puikią higieną dažnai naudojamuose tualetuose, kuriuose kasdien gali apsilankyti šimtai naudotojų; ši elektroninė sistema reaguoja į rankas, laikomas per 30 cm nuo jutiklio esančioje skenavimo zonoje, ir akimirksniu įjungia vandens tiekimą. Patraukus rankas vanduo uždaromas praėjus nustatytam laikui (0,25–7,75 sekundės), o saugumui užtikrinti yra įdiegta funkcija, išjungianti vandens tiekimą praėjus 5 minutėms. Yra galimybė nuotolinio valdymo įrenginiu keisti vandens uždarymo nustatymus ir išjungti jutiklį. Galima rinktis iš dviejų energijos tiekimo variantų: 24 V nuolatinės srovės tinklą arba 6 V baterijas (4 x 1,5 V AA dydžio baterijos); iš baterijų maitinamas modelis turi baterijos įkrovos stebėjimo įtaisą.

Mažesnės energijos sąnaudos, iki 6 litrų per minutę apribotas vandens srautas, Vokietijos įmonės „Neoperl“ gaminami aeratoriai ir 5 metų garantija – tai pasiūlymas, kurio tikrai nederėtų atsisakyti.

Tai yra saugus pasirinkimas sveikatos priežiūros įstaigoms, skirtas apsaugoti nuo pavojingų legionelių bakterijų paplitimo.

Savybės ir privalumai