Lūkesčius viršijantys tualetai

Lūkesčius viršijantys tualetai

Šis pasiūlymas tualetą daro neįtikėtinai patrauklų. Naujų technologijų pasirodymas atgaivino dizainerių susidomėjimą vonios kambariais, o papildoma įranga tapo visaverčiu dalyku.

Šiuo metu siūlomi klozetai ir bidė tualetą daro neįtikėtinai patrauklų. Šiandien tikrai galite reikalauti, kad tualetas atliktų ne tik pagrindinę higienos priežiūros funkciją. Unitazas yra esminė gerai įrengto vonios kambario ar atskiro tualeto dalis. Tinkamas unitazas turi išsiskirti elegantišku ir kokybišku dizainu bei puikius naudotojo potyrius užtikrinančiomis technologijomis.

Pasirinkite vieną iš „JIKA“ unitazų ir jūsų tualetas daugiau nebus įprastas ir nuobodus. Galite rinktis iš pakabinamų arba pastatomų unitazų. „Pure“ serija pasižymi tiksliomis linijomis ir dvelkia avangardizmu. Elegantiško dizaino klozetai ir plonos sėdynės idealiai papildo vienas kitą ir bendrai sukuria darnią visumą. „Pure“ serijos sėdynės išsiskiria moderniausia išvaizda ir pagrįstai užima pirmaujančią poziciją šiandienos rinkoje. Jos yra lengvos ir išskirtinės, nes viršus neuždengia atsisėsti skirtos dalies. „Deep by Jika“ klozetai ir sėdynės pasižymi tais pačiais privalumais, tik yra skirtingo dizaino.

„JIKA“ klozetai turi modernų ir saugų „Slowclose“ mechanizmą, kuris sulėtina sėdynės ir dangčio nuleidimą. Tiesiog švelniai palieskite sėdynę ir ji tyliai ir lėtai nusileis ant unitazo. Rakto nereikalaujančios plieninės rankenėlės leidžia lengvai atlaisvinti dangtį. Norint nuimti sėdynę nereikia didelių pastangų, pakanka lengvai spustelėti žemyn; tokia funkcija leidžia išvalyti lengvai ir kruopščiai.

Dvigubo nuleidimo mechanizmas leidžia maksimaliai taupyti vandenį. Idealiam nuplovimui pakanka vos 3 arba 4,5 litro vandens. Turint omenyje tai, kad įprastai nuleidimui sunaudojama iki 8 litrų vandens, tai yra žymus skirtumas.

„Antibak“ technologija užtikrina bekompromisę higieną ir neleidžia kauptis bakterijoms. Įprastai antibakterine danga yra padengtos visos siūlomos „JIKA“ sėdynės. Sėdynėms gaminti naudojama medžiaga yra prisotinta sidabro jonų, tai užtikrina ilgalaikį antibakterinį ir antigrybelinį poveikį.

Savybės ir privalumai