Saugus vonios kambarys kiekvienam

Saugus vonios kambarys kiekvienam

„JIKA“ vonios kambario projektuotojai atsižvelgė į neįgalių vartotojų poreikius. Jų darbo rezultatas – užtikrinta patogi asmeninė higiena ir keramikos gaminių, aksesuarų ir baldų harmonija.

Projektuotojams buvo aišku, kad jaukią aplinką galima sukurti idealiai suderinus keramikos gaminius, aksesuarus ir baldus – to jie ir siekė nuo pat pirmo savo eskizo. Šie išskirtiniai vonios kambario komplektai sėkmingai naudojami ligoninėse, įvairiose įstaigose bei namuose. Didžiausias iššūkis dizaineriams buvo santechnika ir keramikos gaminiai, kuriant „Mio“ serijos gaminius jiems prireikė ypatingo įkvėpimo.

Galiausiai „JIKA“ dizaineriai sukūrė specialų (64 x 55 cm) praustuvą, kurio priekinė briauna suprojektuota taip, kad būtų kaip įmanoma patogiau privažiuoti su vežimėliu; iki 50 cm paaukštintą kombinuotą unitazą, reguliuojamus veidrodžius, itin tvirtus įvairių ilgių ir formų ranktūrius, derinamus prie įvairių kambario elementų. „Mio“ vonios kambariu gali patogiai naudotis ne tik fizinę negalią turintys žmonės, bet ir vartotojai su regėjimo sutrikimais. Paaukštintas ir pailgintas unitazas bus patogesnis ir pagyvenusiems bei didesnio ūgio žmonėms (8 cm nukrypimas nuo standarto yra išties stipriai juntamas). Siūlomas unitazas turi tvirtą, antibakteriniu efektu pasižyminčią plastiko sėdynę su dangčiu bei lėto uždarymo mechanizmu.

Papildomų vonios kambario įrengimo galimybių suteikia ir paaukštintas kombinuotas „Deep by Jika“ unitazas su horizontaliu arba vertikaliu nuotaku, pakabinamas 70 cm ilgio unitazas „Deep by Jika“, atlaikantis net 400 kg svorį.

 

Savybės ir privalumai