Revoliuciniai unitazai be vandens paskirstymo apvado

Revoliuciniai unitazai be vandens paskirstymo apvado

Ideali unitazo švara – tai pagrindinis tualetui keliamas reikalavimas. Būtent „Rimless“ tipo unitazai be vandens paskirstymo apvado leidžia užtikrinti tokią idealią švarą.

Kai kuriose srityse negalima pasitenkinti vidutiniais rezultatais ir tiesiog būtina siekti tobulybės. Tai taikoma ir tualetų higienai. Revoliucinė „Rimless“ sistema yra būtent tai, kas padeda užtikrinti idealią švarą. „JIKA Dino“ ir „JIKA Mio“ „Rimless“ tipo unitazai yra idealus sprendimas tiems, kam būtina ideali švara ir kas nenori daryti kompromisų tarp higienos ir lengvos priežiūros.


Revoliuciniai naujoviško dizaino „Rimless“ tipo unitazai be vandens paskirstymo apvado šiuo metu yra geriausiai parduodama prekė savo kategorijoje. Purvui ir nešvarumams nėra kur kauptis, todėl priežiūra tampa dar paprastesnė. Gaminiai neturi klosčių ar įdubimų, todėl nėra vietos kauptis nešvarumams ir bakterijoms. „Rimless“ tipo unitazai leis jums sutaupyti daug laiko ir valymo priemonių bei leis žymiai pagerinti higieną. Dar labiau higieną savo tualete galite pagerinti įsigiję antibakterine danga dengtą kieto plastiko sėdynę su „Dino“ dangčiu.

 

Atkreipkite dėmesį į naujo dizaino pakabinamą „JIKA Mio“ „Rimless“ tipo unitazą be vandens paskirstymo apvado. Dvigubo nuleidimo sistema ir modernus unitazo dizainas leidžia žymiai sumažinti vandens sąnaudas. Mažam nuleidimui reikia vos 3 litrų vandens, o dideliam užtenka tik 4,5 litro.

 

Turėti „JIKA“ „Rimless“ tipo unitazą tikrai verta. Jūs esate tikri, kad žengėte dar vieną svarbų žingsnį užtikrindami higieną tualete ir mėgaujatės šiuolaikinėmis technologijomis naudodamiesi geriausia vonios kambario bei tualeto įranga.

Savybės ir privalumai