Proveržis higienos srityje naudojant „JIKA perla“

Proveržis higienos srityje naudojant „JIKA perla“

Geros sveikatos pagrindą sudaro tinkama higiena: „JIKA perla“ ir „JIKA perla Glass“ paviršiaus dangos, skirtos keramikos gaminiams ir stiklui, leidžia užtikrinti dar neregėtą švarą.

Šios dangos leis įgyvendinti troškimus apie išskirtinai higieniškas sąlygas. „JIKA perla“ keraminiai paviršiai yra dengti vandenį atstumiančia danga, saugančia nuo dulkių kaupimosi ir kalkių apnašų susidarymo. Kurdami šią dangą inžinieriai įkvėpimo sėmėsi iš gamtos, būtent – iš gėlių karalienės rožės. Vanduo ant šios dangos tarsi ant rožės žiedlapių suformuoja mažus lašelius, kurie greitai nurieda paviršiumi. Galėsite pamiršti ilgą ir varginantį vonios kambario tvarkymą; vandens srovė nuplauna nešvarumus, todėl, norint užtikrinti maksimalią švarą, „JIKA perla“ dengto praustuvo, unitazo arba bidė paviršių pakanka retkarčiais nušluostyti šlapia šluoste. Šia vandenį atstumiančia danga produktai yra padengiami prieš išdegant, ją galima naudoti ant išorinių ir vidinių praustuvų paviršių. „JIKA perla“ danga dengiami tik išoriniai unitazų ir pisuarų paviršiai, nes padengus vidines dalis sumažėtų nuskalavimo efektyvumas. Privalome įspėti, kad būtumėte atsargūs ir „JIKA perla“ danga dengtų paviršių nevalytumėte abrazyviomis valymo priemonėmis. „JIKA perla“ danga gali būti dengiama elegantiškų ir vonios kambario atmosferą pabrėžiančių „Pure“, „Mio“ ir „Cubito“ serijų santechnikos įranga.

Šios paviršiaus dangos taikymo sritis buvo išplėsta ir ja taip pat pradėti dengti naujai pasirodžiusių gaminių stiklo paviršiai. Naujos „Pure“ serijos dušo kabinos bei modernizuotos „Mio“, „Cubito“ ir netgi „Tigo“ komplektų vonios sienelės gali būti gaminamos su „JIKA perla Glass“ danga, užtikrinančia aukščiausio lygio higieną sveikatingumo patalpose.

Savybės ir privalumai