Galimybė taupyti vandenį naudojant „Dual Flush“

Galimybė taupyti vandenį naudojant „Dual Flush“

Daugelyje pasaulio vietų trūksta geriamojo vandens, tai yra ypač brangus gamtos išteklius. Siekdama padėti taupyti vandenį kiekvieną kartą naudojantis tualetu „JIKA“ siūlo naudotis „Dual Flush“ mechanizmu.

Brangų ir ribotą vandenį savo buityje naudojame praktiškai visur. Jis bėga iš praustuvų ir virtuvės kriauklių čiaupų, naudojamas indaplovėse, skalbimo mašinose, dušuose ir voniose, taip pat viešosiose erdvėse juo nuplaunami unitazai ir pisuarai. Tokiu būdu geriamas vanduo daugeliu atvejų neatsakingai švaistomas. Be jokios abejonės, vandens nuleidimas yra geriausias geriamo vandens švaistymo pavyzdys: vis dar daug kur naudojamuose seno tipo unitazuose vienam nuleidimui sunaudojama 12 litrų (retais išskirtiniais atvejais 9 litrai) vandens.

„JIKA“ gaminiai išsiskiria savo „Dual Flush“ dvigubo nuleidimo mygtukais. Ši vandens nuleidimo sistema yra skirta atsakingai vartoti geriamą vandenį, ji leidžia pasirinkti vienam nuleidimui sunaudoti 4,5 arba vos 3 litrus vandens; tai atitinka pačias griežčiausias galiojančias rekomendacijas ir netgi viršija ES reglamentais nustatytus reikalavimus.

Vis tiek pasaulyje dėl geriamo vandens trūkumo nuolat kenčia 1,2 milijardo žmonių, o dar 2,8 milijardo dėl vandens stygiaus kenčia bent mėnesį kiekvienais metais.

Savybės ir privalumai