Švarą užtikrinanti „Dino Rimless“ sistema

Švarą užtikrinanti „Dino Rimless“ sistema

Idealiai švarus unitazas yra privalomas kiekvienuose tvarkinguose namuose ir viešuosiuose tualetuose. Abiem atvejais „Dino Rimless“ sistema yra idealus sprendimas.

Jis tinka tiek didelėse, tiek mažose patalpose ir užtikrina griežčiausius šiuo metu taikomus reikalavimus atitinkančią higieną. Naujoviškas unitazo dizainas leidžia efektyviai ir tolygiai nuplauti visą plotą.
Šiuo metu šis revoliucinis unitazas be vandens paskirstymo apvado yra geriausiai parduodamas savo kategorijoje. Priežiūra yra žymiai paprastesnė, nes nėra vietos, kur gali kauptis purvas ir nešvarumai. Ši išskirtinė savybė leis jums sutaupyti daugybę laiko, kurį turėtumėte skirti vonios kambario ar tualeto valymui; dabar galėsite daugiau laiko skirti, pavyzdžiui, papildomam erdvės gražinimui ar vonios kambario aksesuarams. Norėdami dar labiau pagerinti higieną, ant unitazo galite sumontuoti antibakterinėmis savybėmis pasižyminčią tvirto plastiko sėdynę su „Dino“ dangčiu.
 
Dėl nedidelių matmenų (35 x 53 cm) pakabinamas unitazas idealiai tiks ankštose nišose. Be to, jo dvigubo nuleidimo sistema ir išradingas dizainas leis taupyti vandenį. Mažam nuleidimui pakanka vos 3 litrų vandens, o gausiam nuleidimui reikia tik 6 litrų.

Savybės ir privalumai