CUBE, autentiška simetrija

CUBE, autentiška simetrija

Cube vonios serija atspindi šiuolaikines tendencijas: švarius, stačiakampius baldų kontūrus ir matomą kriauklę su lygiomis lentynomis. Paprastumo, pasiekiamumo grožis.

Tačiau maža Cube kolekcija supakuota su patraukliais atributais, kurie yra pasirengę padidinti vonios funkcionalumą. Pirmasis mintis nusipelno keramikos, nes tualeto vienetai turi penkis pločio dydžius (nuo 45 iki 65 cm) ir yra dviejų spalvų išdėstymo, balto lako arba elegantiško tamsaus ąžuolo apdailos. Sandėliavimo patalpa yra išdėstyta vidutinio aukščio tvartiniais vienetais, sumontuota vienas virš kito, arba visiškai ištraukiamais stalčiais. Cube praustuvės gali būti 43 arba 34 cm gylio, priklausomai nuo maišytuvo išdėstymo, tarpo gale arba praustuvo pusėse. Pagal kriauklės tipą galite pasirinkti langelį su stalčiu arba su standartinėmis durelėmis, su baltu arba ąžuolo išdėstymu. "Cube" tualeto prietaisų stalčiuose yra aukštos kokybės vyriai, išbandyti 20 000 ciklų.

Cube praustuvai, kurie geriausiai yra pakuotėje "1 + 1" kartu su tualeto įrenginiu, supakuojami dėžėje, o tai supaprastina transportavimą ir suteikia didelę nuolaidą.

Dėl malonumo maišyti daiktų, labai rekomenduojama galimybė lieka užpildyti savo kubo rinkinys su pažymėtais Clear sezono veidrodžiai, nes jie iš esmės išplečia optinį suvokimą vonios dydžio.

Įkvėpimas ir idėjos