Maišytuvai - kaip naujos mados aksesuarai?

Maišytuvai - kaip naujos mados aksesuarai?

Jūs galite juos rasti kiekviename vonios kambaryje. Kartais tai yra nepastebimas, kad jūs net jų nepastebėsite, o kartais jūsų dizainas sugautas iš pirmo žvilgsnio. Dažnai jiems būdinga tai, kaip mes suvokia vonios kambario funkcionalumą ir bendrą išvaizdą. Atkreipkite dėmesį į mūsų platų vandens čiaupą. Galite pasirinkti iš mūsų!

Maišytuvai užima tvirtą poziciją tarp JIKA sprendimų. Jūs rasite jų atskiros vonios serijos, pavyzdžiui, "Tigo", "Deep by Jika" arba "Cubito". Bet taip pat ir autonominėse linijose, ty Nariva, Dino ir Talas. Jie yra labai geroje harmonijoje ir atitinka Rio dušo priedus. Taip pat parduodami jutikliniai arba termostatiniai maišytuvai, kurie padidins bet kurio vonios kambario patogumą.

Teleskopinė dušo kolona, ​​kuri yra JIKA Lyra serijos dalis, su rankoviniu ir lietaus dušu yra tinka visiems vonios kambario vartotojams. Vandens stulpelį galima bet kada perkelti iki 40 cm aukščio, kad būtų pakankamai vietos tikram šešių pėdų pločiui. Prabangio lietaus galvutė atrodo nuostabi, malonus liepsnos efektas yra tiesiog malonus. Jums nereikia nerimauti dėl padidėjusio vandens suvartojimo; mes visada turime omenyje ekonomišką JIKA maišytuvų veikimą. Rankenėlė leidžia vartotojui skonį pritaikyti klasikinį, gerą vandens purškimą, centrinę ar masažo srovę.

Ar tavo namuose yra mažų vaikų, ar esate susirūpinę, kad jie neuždegtų? Ar esate pavargęs nuo pakartotinio reikalaujamos temperatūros nustatymo? Jei taip yra, jūs įvertinsite termostatinį dušo arba vonios maišytuvą "JIKA Mio", su integruotu "Saugos stabdymo mygtuku", kad būtų lengva ir saugus dušas. Pagrindiniai termostatinių maišytuvų privalumai yra greitas reikalaujamos temperatūros nustatymas, palaikymas net ir vandens slėgio pokyčiams, saugai ir ekonominei veiklai.

Jie puikiai derina esamą seriją, todėl bet kuriuo metu galite paprasčiausiai keistis senesniais maišytuvais.
Platus ir įvairus pasiūlymo pagrindas yra formos variacija ir įvairūs maketai. Labiausiai naujausius formos elementus sukuria maišytuvų linijos, "Mio-N" ir "Deep by Jika".

Įkvėpimas ir idėjos