Puikus patogumas kiekvienoje detalėje

Puikus patogumas kiekvienoje detalėje

Dizainerio baseinas, turtinga dviguba praustuvė, netipiškas dušas, formos vonia, erdvios sandėliavimo zonos, daugybė skirtingų spintelių prabangioje apdailoje. Tai gali būti jūsų svajonių vonios kambarys.

Jis gerbia visų detalių rafinuotumą, melodijas su skirtingais interjero stiliais. Vonios asortimentas Tigo yra įvairių, nuo kurios kaip dailininko sukurti nesenstantis darbą didelėje šeimoje šedevrą, reikalaudami keletą ir kuklius erdvėse. cm su pakreipiu spintele ir baigiasi turtinga dydžio dviguba kriaukle. Šiuolaikiniai Tigo baseinai su netradiciškai baterija, tik 38,5 cm gylio, siūlo Jika 65, 80, 100 ir 125 cm pločius su įvairiais plataus saugojimo paviršiumi. Interjerą papildo praustuvė arba nerūdijančio plieno sifonas ir lentynos skirtingomis spalvomis arba prabangi nerūdijančio plieno rankšluosčių bėgeliai.

cm su šarnyne esančia spintele ir baigiasi dviguba kriaukle su dideliu saugojimo paviršiumi. Tigo šiuolaikiniai kriauklės su neįprastai pateiktų baterijų, tik 38,5 cm gylio Jika siūlo pločio 65, 80, 100 ir 125 cm pločio, skirtingų laikymo vietose. Dėžutės vidus turi užbaigti praustuvas ar gaudyklės ir nerūdijančio plieno lentynas įvairių spalvų arba nerūdijančio praktinių rankšluosčių.

"Tigo" serija derina grynumą ir eleganciją. Lygūs dažytų spintelių paviršiai netrukdo "Tigo" baldų sudėtinėms rankenoms, dedamoms ant stalčiaus krašto. Sandėliavimo patalpa siūlo ne tik aukštos pakabinamos spintelės, bet ir aiškius stalčius su stalčiais, kuriuose yra tylų stabdžių. Maksimalus lizdo atidarymas suteikia prieigą ir prie dalykų, esančių ant lizdo galo. Lizdai gali būti papildyti praktiniais metalo organizatoriais mažiems daiktams saugoti.

Kitas patogus "Tigo" serijos dalykas yra vonia ir dušas. Ergonomiškos formos vonia Tigo yra dušo plotas 80 cm pločio, likusi dalis yra apie dešimt centimetrų siauresnė, todėl patogiai telpa į mažesnius erdvėse. Svarbi detalė yra plokščia apačia platesnės dalies, kuri reikalinga saugiam judėjimui, o duše ir atvirkščiai ergonomiškos formos dalį vonia remti juosmeninės stuburo dalies. Dušas papildo specialią apsauginio stiklo apertūrą, kuri tiksliai kopija savo formą.

Įkvėpimas ir idėjos