Geometrija jūsų vonios kambaryje

Geometrija jūsų vonios kambaryje

Vonios kambario baldų, kriauklių ir kitos įrangos serija CUBITO - tai aukštos kokybės ir stilingų vonios kambarių tendencija. Jei pridedate "JIKA" plyteles ir plyteles prie pasirinkto baldo ir santechnikos keramikos, tu tapsi svajonių vonios savininkais.

CUBITO apibūdina paprastas formas ir ryškias linijas, išpuoselėtas naudojant aukštos kokybės medžiagas ir puikią apdailą. CUBITO yra nesuderinta koncepcija, kurią dabar papildo nauja baldų serija ir CUBITO-N baterijos. Naujoviški baldai yra dar paprastesni, paprastesni ir, žinoma, sėdi pagal Cubito praustuvių dydį. Spintelės ir stalčiai yra neperimami, jie naudoja "push", kad atidarytų funkciją atidarytų tik paspaudus. Naujoji serija taip pat suteikia naujų spalvų dizaino ir dar geresnio apdailos.

CUBITO-N paspauskite, kad atidarytumėte

CUBITO praustuvės yra labiausiai vertinamos dėl jų paprastumo. Didžiulis privalumas yra įvairių dydžių ir dizainų ir keramikos todėl CUBITO taikoma oro erdvės didelis vonios kambarys, taip pat uždarose metrų arba palėpėje. Pasirinkite tiksliai pagal savo vonios poreikius ir parametrus. Asimetrinės praustuvės yra dabartinė vonios kambario sprendimų tendencija ne tik netipiškose patalpose. CUBITO kriaukle su 75 cm su stalviršio pločio, kaip reikalaujama į kairę arba į dešinę idealus naudoti kiekvieną centimetrų. Taip pat yra dvigubos kriauklės, kurios suteikia komfortą ryto duše vonios kambaryje.

CUBITO-N vonios baldų įvairovė siūlo beveik neribotas galimybes derinti įvairių tipų spinteles ir jų apdailos medžiagas. Jūs ne tik ateisite į grynos baltos elegancijos gerbėjus. Spintelės, pagamintos iš tamsios pušies ar šviesios ąžuolo rūšies, jūsų sultys bus pridėtos į jūsų vonios kambarį. Abu dekorai yra modernūs, kurių struktūra ir gylis yra tikrasis masyvas. Spintelės po praustuvu sukuria daug vietos, o išskirtinis dizainas papildo skalavimo funkciją. Tai taip pat patvirtina aukšto efektyvumo visiško įsiurbimo ir avarinio stabdymo funkcijos

Pažiūrėkite į platų pasiūlymų spektrą ir pažiūrėkite, kokios kūrybinės savybės siūlo CUBITO. Išbandykite CUBITO-N naujienas, pvz., Naujas spinteles arba papildomą ploną dušo galvutę su lietaus efektu. Jūsų vonios kambarys bus unikalus, originalus ir neįprastai patrauklus, naudojant CUBITO įrangą.

Įkvėpimas ir idėjos