Protinga saugykla

Protinga saugykla

Net jei nėra daug vietos, "Jika" padės jums sukurti nesenstančią, jaukią, ypač itin funkcionalią vonios kambarį, įskaitant saugojimo vietas, kurios yra būtinos čia.

Tai dar reikia aiškiai įdėti daug įvairių butelių, dėžių, vamzdžių ir kitų reikmenų, rankšluosčiai, vonios rankšluosčiai ir pvz nešvarių skalbinių krepšį. Visi "JIKA" baldų lentos puikiai tinka šiems poreikiams.

Spintelės po praustuvu siūlo saugojimo vietas visiškai netinkamai aplink sifoną. Netipiniai kampiniai spintos suteikti praktinę prasmę kiekvieno kampo, lentynų paslėpta už veidrodžių, teikiant pakankamai vietos kasdieniniam smulkmenos kasdien higienos, nepriklausomai nuo kambario matmenų. Aukštos spintelės, kurių pagrindas gali sudaryti nešvarius krepšius, taip pat nereikia užimti daug vietos. tada didesnis vonios kambarys sukonkretinti prasmingą pavyzdys Osmanų su saugojimo vietos po sėdyne, spintos su pilno ištraukimo stalčiai ar spintelės pagal dvigubo praustuvu

Korpuso lizdai yra aprūpinti pilno nuotolio diskais, taip pat įrengti tylūs stabdžiai. Maksimalus atidarymas taip pat leidžia lengvai dėti daiktus į stalčiaus galą.

Tigo baldai gali būti papildyta skardos organizatoriai, reikalingus laikyti niekučių, kurie montuojami tiesiai ant vidinės dalies praustuvo stalčių ar durelių aukšta spinta. Trijų dalių organizatorius tinka tik aukštiems dviejų dalių spintelei.

Įkvėpimas ir idėjos