JIKA Tigo unikalus sprendimas tiek vyrams, tiek dideliems puodeliai

JIKA Tigo unikalus sprendimas tiek vyrams, tiek dideliems puodeliai

Seriją sukūrė dizaineris Michal Janků, ypač už veiksmingą ir dar elegantišką labai mažų vonios kambarių naudojimą. Žaisminga kolekcija, skirta spręsti ribotos erdvės praktinio naudojimo problemą, lemia jos harmoniją, grynumą ir prabangą.

Netipinė asimetrinė dušo kabina TIGO 100 x 80 cm Čekijos rinkoje yra išskirtiniu pasiūlymu. Išsprendžia ilgas siauras patalpas, kurių net sudėtinga rekonstrukcija negali pakeisti. Projekte numatytas ir skalbimo mašinos pastatymas prie pat dušo, kuris nesudarys nepatogumų patogiam įėjimui ir išėjimui iš dušo. Erdvi asimetrinė, 195 cm aukščio dušo kabina Tigo suteiks daug daugiau komforto, ji  dėka specialaus paviršiaus JIKA perla GLASS lengvai prižiūrima ir valoma, stumdymo mechanizmas išbandytas  20 000 ciklų.

Dušo kabiną galima įsigyti, įskaitant tų pačių matmenų ir spindulio vonelę, su slystančiu arba neslystančiu paviršiumi (Antislip). Kad paviršius būtų neslystantis prieš deginimą atliekama speciali paviršiaus apdaila, būna malonu prie paviršiaus prisiliesti. Šį paviršių lengva valyti.

Sluoksnis Antislip yra stabilus, lengvai valomas ir atsparus rūgštims bei subraižymams. Antislip atlikti bandymai pagal Vokietijos pramonines normas DIN 51097, pasižymi ypatingai kokybiško neslystančio paviršiaus savybėmis.

Keraminės vonelės Tigo gaminamos iš 100% perdirbamų medžiagų – sanitarinės keramikos, gaminamos keramikos gamykloje Znojmo spol. LAUFEN CZ s.r.o. naudojant moderniausias technologijas Triotech.


PASIŪLYMAS

JIKA siūlo daug praktinių sprendimų mažos vonios patalpos tobulinimui. Ištraukiama Generic serijos virvė skalbiniams išspręs Jūsų problemą kur dėti smulkius skalbinius ar kur pakabinti šlapią lietpaltį. Virvė yra 2 metrų ilgio ir yra ištraukiama iš 9 cm skersmens dėklo, kuris yra tvirtai pritvirtinamas prie sienos.

Įkvėpimas ir idėjos