Vonios kambario tigo įrengimai daugiabučiame paneliniame name

Vonios kambario tigo įrengimai daugiabučiame paneliniame name

Kuo mažesnis yra vonios kambarys, tuo svarbiau yra teisingai pasirinkti įrangą bei jos išdėstymą. Dizaineriai kurdami Tigo komplektą nuo pat pradžių galvojo apie daugiabučių namų gyventojus, kurie svajoja turėti jaukią ir funkcionalią vonią.

Mažame vonios kambaryje yra svarbus kiekvienas centimetras. Trumpiausio kombi klozeto Tigo, kurio gylys 62 cm, dėka jums liks daugiau vietos ir nebus ankšta. Vietą po praustuvu galite panaudoti spintelei rankšluosčiams, o šalia jos pastatyti skalbimo mašiną. Net su dideliu praustuvu ir skalbimo mašina gali vonios kambaryje būti pakankamai vietos, reikia tik teisingai viską pasirinkti ir išdėstyti. Serijos Tigo praustuvai užims tik 37 cm ir sutaupys daug brangios vietos. Be to, virš skalbimo mašinos galite pakabinti negilias spinteles ir sudėti į jas viską, ką norite turėti vonios kambaryje.

 

Jums patinka apvalios formos, tačiau Jūsų vonios kambarys yra mažas?

Su serija TIGO įrengsite mažiausią daugiabutyje esantį vonios kambarį ir jame jausitės maloniai ir patogiai. Netgi rasite vietos skalbimo mašinai, voniai, dideliam praustuvui, dušo kabinai ir kitiems vonios kambario įrengimams.

1.45 x 1.6m + 1 x 0.85m


Vonios kambaryje su dideliu praustuvu ir skalbimo mašina taip pat galite turėti pakankamai vietos. Reikia tik teisingai pasirinkti.  Serijos Tigo praustuvai užims tik 37 cm ir sutaupys daug brangios vietos. Be to, virš skalbimo mašinos galite pakabinti negilias spinteles ir sudėti į jas viską, ką norite turėti vonios kambaryje.

1.97 x 1.2m


Mažame vonios kambaryje yra svarbus kiekvienas centimetras. Trumpiausio kombi klozeto Tigo, kurio gylys 62 cm, ir Tigo praustuvo (plotis 60 cm) dėka jums liks daugiau vietos ir nebus ankšta. Vietą po praustuvu galite panaudoti spintelei rankšluosčiams, o šalia jos pastatyti skalbimo mašiną. Dušo kabina su vonele (120x80) bus puikus pasirinkimas ne tik vyresniajai kartai.

1.3 x 1.65m

Su serija TIGO sugebėsite net daugiabučio namo bute vonios kambaryje patalpinti skalbimo mašiną, kuri prieš tai buvo koridoriuje arba virtuvėje. Jums reikės klasikinį praustuvą pakeisti praustuvu TIGO (45 cm) su atlenkiama spintele ir įrengti dušo kabiną Mio su vonele Deep by Jika. Papildykite kombi klozetu (62 cm) arba pakabinamu WC Tigo (49 cm) , turite paruoštą vietą skalbimo mašinai virš kurios rekomenduojame pakabinti negilią spintelę.

1.9 x 1.6m

Vonia ar dušo kabina? Amžinas daugiabučių namo gyventojų klausimas. Ergonominės formos erdvi vonia Tigo su praplėsta dalimi ir vonios sienele bus jums vonia ir dušo kabina, tilps ir į sudėtingai planuojamą erdvę.

Mažo vonios kambario taip pat negalima apsaugoti nuo didelio kiekio smulkių vonios kambariui skirtų daiktų, kuriuos reikia kažkur sutalpinti. Negilios aukštos spintelės būtent jiems yra skirtos. Neužima daug vietos ir padeda vonios kambaryje palaikyti tvarką. Didelis veidrodis vonios kambarį optiškai padidins, teisingai pasirinktas apšvietimas pagyvins kiekviena daugiabučio namo vonios kambarį.


1.95 x 1.6m + 1 x 1.3m

Dauguma vonios kambarių, esančių daugiabučio namo butuose, nesuteikia galimybių vonios kambaryje įrengti WC ir praustuvą. Serija Tigo Jums siūlo trumpiausią kombi klozetą, kurio gylys  62 cm ir komplektą sudarytą iš praustuvo ir spintelės už palankią kainą. Pagal planą yra aišku, kad Tigo puikiai įveiks bet kokias patalpas.

1.95 x 1.6m + 1 x 1.3m

Įkvėpimas ir idėjos