Vonios baldu tendencijos

Vonios baldu tendencijos

Yra nesenstančių sprendimų, kurie nepasiduoda jokioms mados tendencijoms: tai aštrios briaunos arba išlinkimai, tradicinė balta arba elegantiška juoda spalva ir kt. Šis apibūdinimas tinka visiems bendrovės gaminiams, įskaitant vonios kambario baldus.

JIKA pastaraisiais metais itin aktyviai plėtė savo produkcijos asortimentą ir be keramikos produktų, kuriuos ji gamina nuo 1878 metų, dabar pirkėjams gali pasiūlyti vonių, dušo kabinų, vonios kambario baldų, įvairių kitų aksesuarų. Bendrovė priklauso išskirtinei pasaulio gamintojų grupei, siūlančiai kompleksinius vonios kambario sprendimus. Yra nesenstančių sprendimų, kurie nepasiduoda jokioms mados tendencijoms: tai aštrios briaunos arba išlinkimai, tradicinė balta arba elegantiška juoda spalva ir kt. Šis apibūdinimas tinka visiems bendrovės gaminiams, įskaitant vonios kambario baldus.

Vonios kambarys - išskirtinai privati patalpa, kurioje mes prausiame savo kūną ir apsivalome sielą. Į tai reikėtų atsižvelgti renkantis vonios įrangą, nepriklausomai nuo jūsų vonios kambario grindų ploto. Daugeliui žmonių tenka taupyti erdvę ir rinktis santykinai mažai baldų, tačiau šiuolaikinė tendencija ir yra būtent tokia – rinktis minimaliai baldų net ir tokiu atveju, jeigu vonios kambarys yra didelis.

 

Čia vis dar dominuoja aštrios briaunos, pabrėžiančios kuklų minimalistinį stilių, tačiau mes vis dažniau ir dažniau mėgaujamės jaukiu pačių susikurtu interjeru, kuriame gausu gracingų formų, natūralių medžiagų, šviesos ir spalvų. Mediniai baldų dekoro elementai ramina ir yra nepavaldūs laikui, todėl juos galima derinti su įvairiais ornamentais. Perprojektuojant baldų komplektą Mio, buvo pasirinkta madinga balta spalva, kuri tapo pagrindine medžiagų atspalvių gamoje. Balta spalva vyrauja ir kolekcijose Lyra Plus bei Lyra Pack.

Taupiai išnaudojant grindų plotą, neturėtų pritrūkti erdvės dalykams, kurie tiesiog privalo būti vonios kambaryje. Kiekvienam baldui galima surasti tinkamiausią vietą ir ją maksimaliai išnaudoti – tam puikiai tinka stalčiai arba lentynos, ypač iki galo ištraukiami stalčiai. Ant sienos sumontuoti baldai netrukdo įprastiniu būdu valyti vonios kambario, be to, jie išlaiko pakankamai didelį svorį, o montavimo metu šiuos baldus galima įvairiai reguliuoti.

Serijos CUBITO baldai siūlo praktiškai neribotus įvairių spintelių rūšių ir paviršių apdailos derinius, įskaitant 65 cm spinteles praustuvams su išpjovomis, spinteles, skirtas ant viršaus uždedamiems praustuvams, arba stumdomas spinteles su ratukais. Pastarąsias galima derinti su minkšta sėdyne – ant tokios spintelės moterys galės patogiai atsisėsti, pavyzdžiui, darydamos makiažą.

Mažiems vonios kambariams skirtos baldų linijos yra labai paklausios, nes jos padeda išnaudoti kiekvieną nišą ir sukurti jaukią vonios kambario aplinką. Tokius baldus siūlo kolekcijos Mio, Deep by Jika ir Lyra Plus.

Mio buvo kurta visų pirma siekiant patenkinti aukštus estetinius pirkėjų poreikius, tačiau ji pasižymi ir daugeliu praktiškų funkcijų bei palengvina pirkėjams užsakymų pateikimą. Be riešutmedžio ir "bolton" spalvos paviršiaus apdailos, ši baldų kolekcija siūlo ir populiarią, niekada nesenstančią baltos spalvos variaciją. Meistriškas darbas bei aukščiausios kokybės medžiagos – tai patikima garantija, kad šių baldų naudojimas ir priežiūra ilgą laiką nekels jums jokių rūpesčių. Priekiniai paviršiai, kuriuose nėra rankenėlių, sukuria tvarkingumo ir švarumo įspūdį. Šviesaus beržo apdailos baldai

Deep by Jika, papuošti lakuotomis baltos spalvos durelėmis, atrodo ypač švariai ir šviežiai. Vidinę erdvę išnaudoti padeda praktiška daiktų laikymo sistema ir pakankamai didelis skalbinių krepšys. Iš šių lengvai valomų baldų pirkėjai gali susikurti daugybę variantų pagal savo pageidavimus. Baldai Deep by Jika skirti įžvalgiems pirkėjams, kurie turi pojūtį detalėms ir gamtai.

O štai vonios kambario baldų Lyra Plus pagrindas ir esminis akcentas – įspūdingas riešutmedžio korpusas, papuoštas baltomis durelėmis, arba niekada nesenstantis visiškai baltas variantas. Ši nebrangi baldų linija sukurta taip, kad pirkėjas galėtų pats nesunkiai suformuoti kompaktišką baldų komplektą ir susikurti patogų bei lengvai įsimenantį vonios kambario interjerą.

Platų JIKA vonios kambario baldų kolekcijų asortimentą užbaigia Lyra Pack – kokybiškų vonios kambario baldų ekonominis variantas. Pirkėjai gali išsirinkti pagrindinius spintelių modulius ir tinkamą praustuvo ir spintelės komplektą (du viename). Tai išties puikus sprendimas mažam vonios kambariui.

Įkvėpimas ir idėjos