Priemonės ir trūkumai skydinių vonių

Priemonės ir trūkumai skydinių vonių

Nedidelis namelių vonios kambarys yra bendra Slovakijos gyvenamųjų namų realybė, o daugelis jų laukia rekonstrukcijos. Pasak dizainerio Michal Janků, dar turime vonios kambarį kaip patalynę ir "sandėlį" valymui, o ne kaip gyvenamąją buto dalį. Be to, kai jie nusprendžia keisti, jie pasirenka tuos pačius erdvinius sprendimus.

Vonios kambarys ir atskiras tualetas TIGO

"Žmonės dažnai mano, kad derinant vonios su tualetais atneš daugiau erdvės. Tai yra tiesa, bet prarasti du sienos, kitaip tariant vienos vietos į kurią galima įdėti langelį ir sukurti papildomą saugojimo vietos," pažymi Michaelas Janka. Mes dažnai pamiršame apie tualeto kambarį ir mes nesuprantame jo realių galimybių. Priešingai, mes jį sukursime krašto, stiklo ar kitokiu valymo įrenginiu, o tualetas tampa saugykla. Dėl šios priežasties tualetas paprastai laikomas blogiausiu butu. Aukštos spintelės gali papildyti erdvę ir suteikti papildomų galimybių vonios kambariams įrengti vonios kambaryje. Kambarių prijungimas yra nepraktiškas, kai butas yra didesnis šeima. Rytinės minios priešais vieną kambarį įtikina mus, kad ryšys nėra laimingas sprendimas.

Kai WC vonios kambarys sujungti "nuoroda yra linkęs jei kambarys skirtas į tualetą negali įdėti kriauklė. Komanda praranda savo prasmę atskirą patalpą," sakė Michalas Janků.

Mažose patalpose svarbu pasirinkti tinkamą spintelės tipą ir dydį. Pasak architekto, slovakai, norėdami lengvai prižiūrėti, labiau linkę naudoti kabančius modulinių ir švarių tualetų tipus. Įleistinis bakas dedamas sienos už jo, ir nustatantis jų yra naudojami nuslėpė sistemas Jika, kurie garantuotų pakankamą stiprumą be aukštus reikalavimus keliamoji galia sienos. "Pasirenkant pakabinamos WCS čekai skiriasi nuo JAV ir Rusijoje, kur jie nori vagono tualete," priduria architektas.

Kriauklės, veidrodžiai ir apšvietimas

"Corner kriauklės neteikia vietos taupymo, kaip daugelis žmonių galvoja, priešingai apriboti prieigą neteikia sukrovimo vietos ir išvengti galimo vietą spintoje. Daug geresnis pasirinkimas yra asimetrinės praustuvės ", - sako Michal Janků. Asimetriniai praustuvai lengvai talpinami į mažiausią vonios kambarį ir suteikia daug vietos, nes netradicinis vandens čiaupas. Lengvai padėkite juostelę, kad sukurtumėte papildomą vietą plovikliams ar vonios reikmenims.

Įkvėpimas ir idėjos